ubranka z nadrukiem dla dzieci – jakie wzory uwielbiają dzieci?

Ubranka dla dzieci potrafią wprawić w zachwyt każdego rodzica. Różnorodność wzorów, kolorów i fasonów przyprawia o zawrót głowy. Wchodząc do sklepu z odzieżą dziecięcą, ciężko wyjść bez reklamówki wypełnionej po brzegi ubrankami dla maluchów. Nie sposób, nie zakupić przecież koszulki z nadrukiem małego zwierzątka, czy też pastelowej sukienki w groszki. Większość odzieży dla dzieci pokryta jest ciekawymi nadrukami. Jakie wzory uwielbiają najmłodsi? W jakie ubranka z nadrukiem dla dzieci warto zainwestować? Przeczytasz o tym w dalszej części tekstu!

Postacie bajkowe – ubranka z nadrukiem dla dzieci, które kochają najmłodsi!

W sklepach z odzieżą dziecięcą większość ubranek posiada nadruk. Na bluzach, koszulkach czy też sukienkach, przeważnie możemy zauważyć podobizny postaci z ulubionych bajek dzieciaków. Producenci strojów dla najmłodszych bacznie śledzą kanały telewizyjne, na których transmitowane są filmy animowane, by żadna kultowa postać z bajek nie umknęła ich uwadze. Dzięki temu w sklepach z odzieżą dziecięcą można znaleźć mnóstwo wspaniałych ubranek z podobiznami postaci z „Krainy Lodu”, czyli ekranizacji, która skradła serca nie tylko maluchów, ale i niektórych dorosłych. Między wieszakami nie brakuje także strojów z nadrukiem Świnki Peppy, czy też bohaterów „Psiego Patrolu”. Nie tylko ubranka z nadrukiem dla dzieci przedstawiające postaci nowych bajek cieszą się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Bohaterowie występujący w ponadczasowych filmach animowanych także są chętnie wybierani przez maluchy. Należą do nich np. Ariel z ekranizacji pt. „Mała Syrenka”, czy też Zygzak McQueen występujący w animacji „Auta” oraz „Auta 2”.

Urocze zwierzątka – motywy, które uwielbiają dziewczynki

Nie tylko podobizny księżniczek zdobią ubranka z nadrukiem dla dzieci, które zachwycają dziewczynki. Małe damy bardzo często zakładają także koszulki ze zwierzątkami. Najczęściej są to szczeniaczki, źrebaki oraz młode kotki. Niektóre dziewczynki lubią także nadruk króliczka na ubrankach. Zwykle tego typu koszulki czy też bluzy mają pastelowe kolory, takie jak delikatny róż czy mięta. W ich centralnej części widnieje zazwyczaj duży nadruk głowy ich ulubionego zwierzątka lub całego zwierzaka. Czasem można natknąć się na stroje np. z kotkiem i szczeniaczkiem na jednym ubranku, które ukazane są we śnie albo podczas wspólnej zabawy.

Dyscypliny sportowe – wyjątkowe koszulki piłkarskie z nadrukiem dla dzieci

W przeciwieństwie do dziewczynek, chłopcy raczej nie noszą koszulek z nadrukami zwierząt. Jednym z ulubionych chłopięcych motywów na ubraniach jest nadruk piłki nożnej. Niektórzy mali sportowcy, mają także swoich ulubionych piłkarzy, których podobizny zdobią koszulki piłkarskie z nadrukiem dla dzieci. Motywy sportowe na bluzach i koszulkach dziecięcych, są w dużej mierze uzależnione od tego, jaką dyscyplinę sportową maluchy cenią najbardziej. Jedni uwielbiają piłkę nożną, lecz inni zdecydowanie bardziej będą zadowoleni z wizerunku siatkarza na odzieży. Warto więc zwrócić uwagę na zainteresowania maluchów, zanim kupimy koszulki piłkarskie z nadrukiem dla dzieci.

Motywy uniwersalne – dla każdego coś dobrego

Oprócz ubranek dziecięcych, na których znajdują się nadruki postaci bajkowych, zwierzątek oraz sportowców, w sklepach z odzieżą dla najmłodszych można znaleźć także wiele innych ciekawych motywów na strojach. Dużą popularnością cieszą się nadruki krajobrazów na koszulkach dla dzieci. Można także zauważyć ciekawe wzory geometryczne, takie jak romby, trapezy czy kropki i paski. Często na koszulkach dla chłopców widnieją nadruki z planetami, a ubranka dziewczynek zdobią przepiękne kwiaty. Nadruki na ubrankach doskonale urozmaicają wygląd odzieży dziecięcej. To właśnie dzięki nim stroje dla maluchów są takie słodkie i urocze.