Świecące plecaki – kiedy mogą się przydać?

Świecące plecaki są coraz popularniejsze na polskim rynku. Decydują się na nie zarówno chłopcy, jak i dziewczynki i co najważniejsze – dzieci w różnym wieku. Możemy pokusić się o wybór modeli, które prezentują jakieś świecące postaci, jednak prawdziwym hitem są plecaki LED Coolpack. Kiedy mogą przydać się naszym dzieciom świecące plecaki? Szukamy odpowiedzi na to pytanie!

Plecaki czy tornistry szkolne dla chłopców – co jest modniejsze?

Tornistry, które były tak popularne w latach 90-tych obecnie odchodzą do lamusa. Dzieci uważają, że szerokie, ciężkie i twarde produkty na ich plecach są dodatkowo niemodne. Na nic zdają się słowa rodziców, że pomagają one zachować prawidłową postawę. Producenci plecaków na szczęście zdecydowali się w swoich produktach na dodatkowe usztywnienia, dzięki czemu opiekunowie nie powinni mieć obiekcji wobec kupna plecaka dla dziecka, gdy ono rzeczywiście tego chce. Jego kupno już od pierwszego dnia szkoły chroni nas przed błaganiami malucha, który nie chce być już ostatnią osobą w klasie, która nosi tornister.

Modny plecak Coolpack. Czarny czy kolorowy?

Jaka szata graficzna będzie najlepsza dla dziecięcego plecaka? Taka z jednym kolorem dominującym: czarnym, czerwonym lub granatowym, czy jednak kolorowa i ekstrawagancka z ciekawymi wzorami? Tu decyzję warto pozostawić naszej pociesze, bowiem to ona będzie każdego dnia spędzała wiele godzin ze swoim plecakiem w szkole, w domu i w środkach komunikacji zbiorowej.

Plecaki LED Coolpack – idealne na wieczorne powroty

Coolpack zdecydował się na umieszczenie na frontowej ścianie plecaka listewek z diodami elektroluminescencyjnymi, znanymi jaki LED. Co więcej, nie świecą one cały czas, a dopiero wtedy, gdy dziecko postanowi je włączyć. Jest to świetne rozwiązanie zwłaszcza wtedy, gdy nasza pociecha będzie wracała ze szkoły w jesienne i zimowe wieczory. Widoczność wtedy jest znacznie ograniczona, a światło nadawane przez plecak, będzie zwracało uwagę kierowców, aby uważali podczas mijania syna lub córki.

Świecący plecak podczas klasowej wyprawy w góry

Podobne działanie będzie spełniał on także w górach. Powrót do schroniska po zmroku może być dla dzieci niebezpieczny, ponieważ któreś może się zgubić. Łatwiej będzie znaleźć ucznia ze świecącym plecakiem. Pomoże to także w orientacji grupy, gdy duża jej część takie będzie posiadała i pójdzie gęsiego. Nie ma znaczenia, jaki kolor diod zdecyduje się dziecko. Coolpack przygotował wersję z niebieskimi, zielonymi, pomarańczowymi, różowymi i żółtymi lampkami.

Brelok LED – skromna alternatywa

Jak zastąpić lampki, jeśli nasze dziecko ma już nowy plecak, a my dopiero po fakcie dowiedzieliśmy się o istnieniu świecących produktów? Dobrym pomysłem będzie zainwestowanie w breloczek z diodami LED, który również przyda się wieczorami i będzie ciekawie się prezentował.