Nieszablonowy prezent na dzień ojca. Na co postawić?

Dzień Ojca to jedno z ważniejszych świąt nie tylko w dziecięcym kalendarzu. Chociaż w drugiej połowie czerwca zazwyczaj myślimy już o zbliżających się wakacjach, w tym czasie nie powinniśmy również zapominać o mężczyznach, którzy odegrali jedną z najważniejszych ról w naszym życiu. Jak ich uhonorować? Najlepiej ciekawym i nieszablonowym prezentem. Sprawdzą się zarówno humorystyczne nadruki na koszulkach, jak i eleganckie drobiazgi. Na co postawić? Podpowiadamy!

nadruki na koszulkach
Źródło: http://szafainformatyka.pl

Prezenty z humorem

Dzień Ojca to ważny dzień, ale niekoniecznie trzeba świętować tę datę w bardzo poważny sposób. Atmosferę z pewnością pozwoli rozładować odpowiednio dobrany prezent. W ofertach sklepów internetowych i stacjonarnych znajdziemy sporo podarunków z humorem kierowanych nie tylko do mężczyzn, ale i dedykowanych ojcom.

nadruki na koszulkach
Źródło: http://szafainformatyka.pl

Sporą popularnością cieszą się drobne gadżety z hasłem odwołującym się do wielu zadań, jakie musi spełniać ojciec. “Informatyk, grafik, marketingowiec, a po pracy tata” – tego typu slogany często pojawiają się na kubkach czy poduszkach, funkcjonują także jako nadruki na T shirtach. Nie trzeba zresztą korzystać z wyświechtanych powiedzeń – napisy na koszulki można zaprojektować samemu, a profesjonalne firmy za niewielką opłatą wykonają nadruk na odzieży, którą z dumą wręczymy ojcu.

Humorystyczne hasło może pojawić się także na bardziej zaskakujących elementach. Kiedy tata jest “królem grilla”, można wręczyć mu zestaw grillowych sztućców z takim właśnie napisem. Śmieszny slogan może też ozdobić kufel na piwo, szklanki, a nawet kieliszki.

nadruki na koszulkach
Źródło: http://szafainformatyka.pl

Elegancja zawsze w cenie

Czasami lepiej od humorystycznych prezentów sprawdzą się jednak klasyczne podarunki. W katalogach prezentów na Dzień Ojca znajdziemy sporo eleganckich drobiazgów, które przydadzą się każdemu mężczyźnie. Jednym z nich jest skórzany portfel. Zgrabny, stylowy model, który bez trudu zmieści się do kieszeni – to pomysł na praktyczny podarunek.

Jeżeli nasz tata ceni sobie elegancję, dobrym wyborem może być również krawat lub muszka. Taki dodatek z pewnością znajdzie wówczas swoje miejsce w jego garderobie, zwłaszcza jeśli trafimy z kolorem w jego gust. Szykownym dodatkiem może być także skórzany pasek, najlepiej czarny lub brązowy.

Jednym z najbardziej uniwersalnych prezentów pozostają przybory do pisania. Wieczne pióro to synonim klasy, w ręku ojca będzie wyglądać gustownie i poważnie. Dla tych, którzy nie lubią pisać piórem, bez trudu można dopasować elegancki długopis ze stali nierdzewnej, który będzie prezentować się równie imponująco. W klasyfikacjach najbardziej cenionych prezentów od lat czołowe pozycje zajmują również zegarki. Elegancki model w tym przypadku będzie sporo kosztować, ale taki prezent zostanie doceniony przez każdego mężczyznę.