Mały sportowiec – idealne akcesoria dla dzieci lubiących sport

Dzieci zaskakują nas ogromnymi pokładami energii, jakie kryją w sobie. Warto zatem odpowiednio wcześnie zadbać, aby mogły je wykorzystać na ulubionych zajęciach sportowych. Przygotowaliśmy dla małych sportowców listę akcesoriów, które będą towarzyszyć im na każdym treningu.

Spersonalizuj strój sportowy dla dziecka

Jeśli twoje dziecko marzy o tym, aby założyć stroje piłkarskie, koszykarskie lub te do biegacza, to koniecznie pomyśl o koszulce wzbogaconej o takie charakterystyczne elementy jak naszywki termoprzylepne. Dzięki nim twoje dziecko zostanie niepowtarzalnie wyróżnione i będzie mogło bardziej utożsamiać się ze swoją ulubioną drużyną lub klubem sportowym. Spersonalizowana naszywka na koszulkę, spodenki, bluzę lub kurtkę to również świetny sposób na zmotywowanie małego sportowca do dalszych treningów i wzbudzenie w nim większej chęci do rozwijania sportowych talentów.

Niezastąpiony bidon z wodą

Na intensywnym treningu sportowym, meczu piłkarskim, rozgrywce hokejowej lub na innych zajęciach wymagających większego wysiłku fizycznego każde dziecko bardzo szybko zaczyna odczuwać pragnienie. Bez względu na to czy trening odbywa się na hali, czy na zewnątrz, warto postawić w zasięgu jego wzroku bidon ze świeżą wodą. Kiedy masz w domu zapalonego rowerzystę, koniecznie na rowerze zamontuj specjalny uchwyt dopasowany do odpowiedniego modelu bidonu.

Bidony są zazwyczaj dostępne w różnych pojemnościach: od 0,25 do 1 litra. Wykonane z tworzywa sztucznego zaskakują lekkością, ergonomicznym kształtem oraz prostym użytkowaniem. Ogromną zaletą bidonów jest to, że każde dziecko może wybrać model w ulubionej kolorystyce oraz wzornictwie.

Praktyczne ręczniki sportowe z mikrofibry

Jeśli w domu masz małego pasjonatę pływania, to w jego sportowej torbie nie może zabraknąć szybkoschnącego ręcznika z mikrofibry. Niezwykle chłonny, ale także wyjątkowo lekki i zajmujący bardzo mało miejsca ręcznik to najlepsze rozwiązanie dla twojego dziecka. Po intensywnym treningu na pływalni żaden inny model ręcznika nie osuszy w tak błyskawiczny sposób mokrej skóry dziecka jak sportowy ręcznik szybkoschnący.

Siatki ochronne na ręczniki z mikrofibry

Do ręczników wykonanych z mikrofibry możesz dokupić specjalną ochronną siatkę. Dzięki niej, wysyłając małego pływaka na basen, nie musisz się już też martwić, że wszystkie jego rzeczy znajdujące się w torbie zamoczą się, kiedy znajdą się w obok mokrego ręcznika. Praktyczna siatka skutecznie zabezpieczy je przed przemoczeniem.