Klaun nie tylko śmieszy

Często osoba przybywająca na imprezę, jako klaun, posiada kursy animatorskie. Zna wiele zabaw i wie, jak podejść nawet do największego marudy. Śmieszne przebranie sprawia, że łatwiej jest mu nawiązać dobry kontakt z dziećmi.

Co ciekawe, klauni są miło widziani także przez dorosłych. Również oni uśmiechają się na widok kolorowej postaci z wielkim czerwonym nosem. Na pewno każda mama, czy ciocia uśmiechnie się, gdy zza jej ucha wyciągnięta zostanie magiczna moneta.

Klauni, oprócz tego, że znają wiele zabaw, potrafią zaskakiwać ciekawymi sztuczkami. Bardzo często mają głowę pełną pomysłów na spędzanie czasu. Potrafią tworzyć ciekawe kształty z balonów, a także malować wyjątkowe obrazy na twarzach dzieci. Oprócz tego, każdy klaun jest zawsze gotowy, aby zaprezentować pokaz żonglerki – mniej lub bardziej udanej. Bo przecież spadające rekwizyty, zawsze bawią. Przeczytaj, dlaczego szczególnie warto zaprosić klauna na przyjęcie dla dzieci: https://dzieciswiat.pl/klaun.

Na jakie przyjęcia warto zaprosić klauna?

W zasadzie na każde. Nigdy nie zaszkodzi, jeśli goście, a szczególnie dzieci, będą miały dodatkowy powód do uśmiechu. Najczęściej jednak, klauni zapraszani są na:

  • dziecięce urodziny – zastępują tutaj animatora, rozbawiając, ale także wymyślając wiele zabaw,
  • wesela – odciążają rodziców bawiąc się razem z dziećmi i integrując je ze sobą,
  • imprezy tematyczne – jako dodatkowa atrakcja i zabawny akcent,
  • imprezy integracyjne – aby rozluźnić atmosferę i zintegrować gości,
  • pikniki rodzinne – aby zaangażować jak najwięcej dzieci do wspólnej zabawy, a rodzicom dać szansę na rozmowę,
  • prywatne okazje – wręczanie prezentu, w ramach zaskakującej niespodzianki, czy jako wysłannika do przekazania przeprosin.