Wielkie maskotki przybędą na Twoje przyjęcie

Wielkie maskotki to atrakcja rodem z Disneylandu, właśnie tam przechadzają się przebrani animatorzy i uszczęśliwiają dzieci odwiedzające to miejsce.

Wybór dostępnych przebrań jest ogromny – bohaterowie z bajek uwielbianych przez chłopców, jak i dziewczynki, zwierzątka, księżniczki, piraci. Każde dziecko będzie uszczęśliwione.

Warto zaznaczyć, że pod przebraniem najczęściej kryją się osoby z kursem animatorskim. Warto o to zadbać, wówczas urodziny, czy inna impreza będą pełne atrakcji dla dzieci.

Jak wygląda wizyta wielkiej maskotki podczas urodzin?

Na początku wita się ona z wszystkimi uczestnikami przyjęcia. Przedstawia swoją postać i dąży do zintegrowania dzieci poprzez zapoznawanie się, opowiadanie o sobie, czy wspólne śpiewanie. W dalszej części następują wspólne zabawy, są one dostosowane do wieku, a także zainteresowań dzieci. Wielka maskotka wręcza tort solenizantowi i zawsze dba o to, aby na twarzy każdego dziecka gościł uśmiech.

Żywe maskotki, stanowią świetne towarzystwo do sesji zdjęciowych. Zobacz, gdzie jeszcze można spotkać wielkie maskotki: https://dzieciswiat.pl/wielkie-maskotki.

Wielkie maskotki to idealne rozwiązanie na wesele

Wielkie maskotki coraz częściej zapraszane są na przyjęcia weselne. Bawią się wówczas z dziećmi, odciążając tym samym dorosłych. Co ciekawe, bajkowe przebranie powoduje, że znacznie zmniejsza się dystans dzieci i chętniej uczestniczą one we wspólnych zabawach.