Plecaki Coolpack – dlaczego warto wybrać je dla dziecka?

Zarówno dzieci rozpoczynające swoją przygodę z edukacją szkolną, jak i te kontynuujące naukę w placówkach oświatowych o różnym stopniu kształcenia, przed rozpoczęciem roku szkolnego, muszą skompletować wyprawkę. W jej skład zazwyczaj wchodzą podręczniki przedmiotowe, zeszyty, w których pociechy będą notowały najistotniejsze zagadnienia, artykuły piśmiennicze oraz plecaki, pozwalające na zabieranie do szkoły wszystkich potrzebnych przedmiotów. Zdecydowanie najtrudniej jest wybrać odpowiednie plecaki do szkoły. Powinny być nie tylko pojemne, ale także odpowiadać gustom uczniów. Ważne jest także to, by były wykonane z wysokiej jakości materiału, który nie ulegnie zniszczeniu podczas przenoszenia w nich ciężkich książek i zeszytów. Jeśli chcemy mieć pewność, że nasza pociecha będzie posiadała solidny plecak, warto zainwestować w model pochodzący od producenta CoolPack. Dlaczego warto zdecydować się na plecaki tej marki? Czym się charakteryzują? Dowiesz się tego czytając poniższy artykuł!

CoolPack – kilka słów o producencie

Marka CoolPack jest dostępna na rynku zaledwie od kilku lat i w tak krótkim czasie zdążyła podbić serca uczniów szkół podstawowych oraz nastolatków. W ofercie firmy CoolPack znajdziemy nie tylko klasyczne plecaki szkolne. Producent ten oferuje także szeroki wybór plecaków młodzieżowych, nowoczesnych oraz miejskich. Na rynku dostępne są także plecaki na kółkach, walizki, torby podróżne, sportowe, na ramię, na biodra oraz wiele innych przedmiotów tej marki przeznaczonych do przechowywania rozmaitych akcesoriów, takich jak worki sportowe, kosmetyczki, portfele, piórniki czy też saszetki. Warto także wiedzieć, że w sklepach możemy także znaleźć inne produkty tego producenta, m.in. teczki, bidony, a także kołobruliony.

Swoją popularność marka CoolPack zawdzięcza podążaniu za najnowszymi trendami mody. Także wysoka jakość produktów oferowanych przez tego producenta sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na kupno plecaków i akcesoriów, na których widnieje logo tej marki. Nie każdy jednak wie, że w ofercie firmy CoolPack oprócz designerskich młodzieżowych plecaków można znaleźć także wyróżniające się elegancją plecaki biznesowe.

Najczęściej kupowanymi przez konsumentów produktami marki CoolPack są jednak plecaki dziecięce i młodzieżowe. Dzieje się tak ze względu na to, że bagaże produkowane przez tego producenta są tworzone z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie zarówno tych najmłodszych pociech, jak i tych wkraczających w dorosłość. O funkcjonalnościach plecaków CoolPack przeczytacie w dalszej części artykułu.

Bogata oferta wzorów i kolorów

Po plecaki marki CoolPack chętnie sięgają zarówno uczniowie szkół podstawowych, jak i młodzież uczęszczająca do szkół średnich. Dzieje się tak ze względu na wysoką jakość produktów tego producenta oraz bogaty wachlarz modeli, wzorów i kolorów. Uczniowie w niemal każdej grupie wiekowej z pewnością znajdą odpowiadający ich gustom plecak, który będzie wzbudzał podziw i zazdrość wśród rówieśników. Jaki plecak będzie odpowiedni dla chłopców, a z których bardziej będą zadowolone dziewczynki?

Modne plecaki dla dziewczynek

Większość producentów plecaków wytwarza damskie plecaki, bazując na kolorach takich jak róż czy fiolet. Marka CoolPack pokazuje, że plecaki nie tylko w takich odcieniach mogą prezentować się niezwykle kobieco. Oczywiście możemy znaleźć modele w takich właśnie barwach, jednakże warto także zwrócić uwagę na inne ciekawie prezentujące się kolory. W ofercie firmy CoolPack, znajdziemy plecaki w odcieniach czerni, granatu oraz modnej butelkowej zieleni. Możemy także dostrzec modele pokryte kolorami z nieco jaśniejszej palety barw, czyli błękitne, z dodatkami miętowego odcienia zieleni czy pudrowego różu. Ciekawie prezentuje się plecak z pokryty motywem przedstawiającym orgiami. W ofercie marki CoolPack, znajdziemy także modele pokryte militarnymi wzorami w kobiecych kolorach. Oryginalny wygląd posiada plecak na kółkach z rączką, na którym znajdują się kolorowe podobizny kotów. Jeśli jednak szukamy typowo dziewczęcych motywów, możemy zwrócić uwagę na plecaki w serduszka, kwiaty czy wielobarwne piórka. Z pewnością każda młoda dama znajdzie model odpowiadający jej preferencjom.

Stylowe plecaki dla chłopców

Nie sposób wyobrazić sobie męskich plecaków w jasnych bądź jaskrawych odcieniach. Panowie w każdym wieku chcą by noszony przez nich na plecach bagaż podkreślał ich męskość. Z tego względu producent plecaków CoolPack wykreował ciekawe modele plecaków w typowo męskich barwach. Na rynku możemy znaleźć produkty tego typu w stonowanych kolorach, takich jak czerń, granat, ciemna zieleń czy szarość. Niezwykle oryginalnie prezentują się czarne plecaki wyposażone w oświetlenie LED. Dla panów warto wybrać zielony, niebieski lub żółty kolor światła. W ofercie marki CoolPack nie brakuje także plecaków w militarne wzory. Tutaj także mamy do wyboru różnorodne kolory. Możemy zdecydować się na plecak z ciemnym motywem wojskowym w odcieniach zieleni i granatu lub zieleni, grafitu i brązu bądź jaśniejsze wersje, w których przeważają barwy jasnego brązu z dodatkiem zielonych i białych elementów albo kolory monochromatyczne.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo

Twórcy plecaków CoolPack pragną, by ich produkty nie tylko modnie się prezentowały, ale także były komfortowe w codziennym użytkowaniu. Dlatego też w trosce o prawidłową postawę osób posiadających owe plecaki, bez względu na ich wiek, produkty marki CoolPack zostały wyposażone w usztywniane, delikatnie wyprofilowane plecy pokryte pianką znakomicie przepuszczającą powietrze. Dzięki temu niedbale włożone do komory bagażu podręczniki i zeszyty nie wywołują niepożądanego nacisku na określone partie kręgosłupa. Co za tym idzie komfort płynący z użytkowania plecaków CoolPack osiąga bardzo wysoki poziom. Dodatkowo na produktach tego typu twórcy umieścili także elementy odblaskowe sprawiające, że kierowcy już z daleka będą mogli zauważyć ucznia zmierzającego do szkoły lub z niej wracającego.

Funkcjonalność na pierwszym miejscu

Dzieci i młodzież uczęszczające do różnych typów szkół muszą zabierać ze sobą z domu mnóstwo podręczników i zeszytów, które mogą ważyć nawet kilka kilogramów i tym samym obciążać plecy. Dlatego też warto zwrócić uwagę na ciężar samego plecaka, w którym przenoszone będą owe przedmioty. Plecaki marki CoolPack posiadają wagę zbliżoną do 700 g, gdy inne plecaki mogą osiągać wagę nawet 1200 g. Pozwala to na zredukowanie ciężaru bagażu przenoszonego na plecach do nawet 500 g, co w sytuacji, gdy dziecko ma wiele zajęć lekcyjnych jednego dnia stanowi duże odciążenie dla kręgosłupa pociechy. Warto także zwrócić uwagę na obecność profilowanych, wypełnionych miękką pianką szelek z możliwością regulacji. Dzięki temu uczeń będzie mógł dostosować długość szelek to własnych potrzeb. Plecaki marki CoolPack posiadają także wiele udogodnień umieszczonych we wnętrzu poszczególnych kieszeni. Możemy w nich znaleźć m.in. organizer z kieszenią na zamek oraz specjalny uchwyt przeznaczony do przechowywania kluczy. Niektóre modele posiadają także przegródki, w których można umieścić artykuły piśmiennicze. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zmniejszyć ciężar noszonego przez dziecko plecaka rezygnując z umieszczania w nim piórnika, gdyż wszystkie długopisy i ołówki można wygodnie przechowywać w przystosowanej do tego kieszeni plecaka.

Podsumowanie

Jak zatem widać, plecaki CoolPack znakomicie sprawdzą się dla dzieci w różnym wieku bez względu na płeć. Dzięki bogatej palecie barw oraz znacznej ilości wzorów, każdy uczeń znajdzie model odpowiadający jego gustom. Jeśli dbamy o prawidłową postawę pociechy oraz jej bezpieczeństwo, kluczowe okażą się także kwestie związane z występowaniem w plecakach usztywnianych pleców oraz elementów odblaskowych. Także biorąc pod uwagę funkcjonalność plecaka, produkty CoolPack spełnią oczekiwania najbardziej wymagających rodziców i uczniów.