Wielkie maskotki przybędą na Twoje przyjęcie

Wielkie maskotki to atrakcja rodem z Disneylandu, właśnie tam przechadzają się przebrani animatorzy i uszczęśliwiają dzieci odwiedzające to miejsce.

Wybór dostępnych przebrań jest ogromny – bohaterowie z bajek uwielbianych przez chłopców, jak i dziewczynki, zwierzątka, księżniczki, piraci. Każde dziecko będzie uszczęśliwione.

Warto zaznaczyć, że pod przebraniem najczęściej kryją się osoby z kursem animatorskim. Warto o to zadbać, wówczas urodziny, czy inna impreza będą pełne atrakcji dla dzieci.

Jak wygląda wizyta wielkiej maskotki podczas urodzin?

Na początku wita się ona z wszystkimi uczestnikami przyjęcia. Przedstawia swoją postać i dąży do zintegrowania dzieci poprzez zapoznawanie się, opowiadanie o sobie, czy wspólne śpiewanie. W dalszej części następują wspólne zabawy, są one dostosowane do wieku, a także zainteresowań dzieci. Wielka maskotka wręcza tort solenizantowi i zawsze dba o to, aby na twarzy każdego dziecka gościł uśmiech.

Żywe maskotki, stanowią świetne towarzystwo do sesji zdjęciowych.

Wielkie maskotki to idealne rozwiązanie na wesele

Wielkie maskotki coraz częściej zapraszane są na przyjęcia weselne. Bawią się wówczas z dziećmi, odciążając tym samym dorosłych. Co ciekawe, bajkowe przebranie powoduje, że znacznie zmniejsza się dystans dzieci i chętniej uczestniczą one we wspólnych zabawach.