Hostessy – modelki

Profesjonalne hostessy – modelki, przez swoje doświadczenie świetnie spisują się, jako pomoc podczas imprez i dużych wydarzeń. Dotyczy to także wystąpień publicznych. Obsługa wielu przyjęć sprawiła, że takie osoby bez stresu występują przed większą publicznością. Brak strasu jest ogromnym atutem, wówczas usługa pomocy w organizowanym evencie świadczona jest na najwyższym poziomie.

Jeśli podczas Twojego wydarzenia potrzebne są dodatkowe ręce do pracy, a zależy Ci na osobach cechujących się miłym usposobieniem i wysoką kulturą osobistą hostessy będą idealnym wyborem.

Prezentowanie nowych produktów np. perfum, samochodu, a może obsługa stoiska np. reklamowego czy wypożyczalni samochodów elektrycznych dla dzieci – to zaledwie kilka funkcji, w których hostessy spiszą się świetnie.

Wielkie maskotki przybędą na Twoje przyjęcie

Wielkie maskotki to atrakcja rodem z Disneylandu, właśnie tam przechadzają się przebrani animatorzy i uszczęśliwiają dzieci odwiedzające to miejsce.

Wybór dostępnych przebrań jest ogromny – bohaterowie z bajek uwielbianych przez chłopców, jak i dziewczynki, zwierzątka, księżniczki, piraci. Każde dziecko będzie uszczęśliwione.

Warto zaznaczyć, że pod przebraniem najczęściej kryją się osoby z kursem animatorskim. Warto o to zadbać, wówczas urodziny, czy inna impreza będą pełne atrakcji dla dzieci.

Jak wygląda wizyta wielkiej maskotki podczas urodzin?

Na początku wita się ona z wszystkimi uczestnikami przyjęcia. Przedstawia swoją postać i dąży do zintegrowania dzieci poprzez zapoznawanie się, opowiadanie o sobie, czy wspólne śpiewanie. W dalszej części następują wspólne zabawy, są one dostosowane do wieku, a także zainteresowań dzieci. Wielka maskotka wręcza tort solenizantowi i zawsze dba o to, aby na twarzy każdego dziecka gościł uśmiech.

Żywe maskotki, stanowią świetne towarzystwo do sesji zdjęciowych.

Wielkie maskotki to idealne rozwiązanie na wesele

Wielkie maskotki coraz częściej zapraszane są na przyjęcia weselne. Bawią się wówczas z dziećmi, odciążając tym samym dorosłych. Co ciekawe, bajkowe przebranie powoduje, że znacznie zmniejsza się dystans dzieci i chętniej uczestniczą one we wspólnych zabawach.

 

Dmuchańce

 

Ten rodzaj niespodzianki ma wiele zalet. Jest to aktywna rozrywka, co wpływa na kondycję dziecka. Większa ilość ruchu przyczynia się do ogólnej poprawy zdrowia.

Co więcej, w przypadku dmuchańców zachowane jest najwyższe bezpieczeństwo. Zawsze wynajmowi dmuchańca towarzyszy profesjonalna obsługa, która sprawuje kontrolę nad odpowiednim używaniem, a także nad innymi istotnymi czynnikami.

Warto zauważyć, że dmuchane atrakcje są tworzone z zamysłem zachowania najwyższego bezpieczeństwa. Dmuchane trampoliny są zabezpieczone bocznymi ściankami, dzięki czemu nie ma szans, aby dziecko wypadło. Zjeżdżanie posiadają odpowiednie przedłużenie zjazdu, tak, aby mimo dużego rozpędu dziecko nie upadło na ziemię.

Dodatkowo, wysokiej jakości dmuchańce wykonane są z tworzywa, które jest niezwykle trwałe i odporne na pęknięcia. Warto zatem przed wynajęciem takiej atrakcji poprosić o okazanie dokumentów, które potwierdzają posiada atesty.

Na jakich imprezach dmuchańce będą świetną atrakcją:

  • na festynach,
  • na koncertach,
  • na piknikach rodzinnych,
  • na imprezach firmowych,
  • na imprezach o charakterze integracyjnym,
  • mogą towarzyszyć innym atrakcjom w parkach rozrywki,
  • sprawdzą się w kurortach podczas wakacji,
  • urodziny dziecka i inne imprezy rodzinne (zalecamy mniejsze modele tej atrakcji).

 

Jaki mamy wybór dmuchańców?

Bardzo duży, szczególnie w zakresie rozmiarów (wiąże się to z ilością osób, które jednocześnie mogą korzystać z atrakcji). Wybór tyczy się także motywu przewodniego/kształtu dmuchańca. Dla dziewczynki świetny będzie zamek, a dla chłopca samochód lub paszcza dinozaura.

 

Zasadniczym wyborem, jest ten dotyczący funkcjonalności, dostępne są:

– zjeżdżalnie,

– trampoliny,

– tory przeszkód,

– zamki z wieloma atrakcjami (mniejsze zjeżdżalnie, trampoliny itp.),

– baseny,

– ścianki wspinaczkowe.